KOUZLO ORIENTU

Vše o Blízkém východu a Severní Africe

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY IZRAEL-JORDÁNSKO

Kombinace zemí Izrael a Jordánsko se prokázala jako lákavá, a proto se tento rok bude konat řada poznávacích zájezdů Izrael a Jordánsko dohromady. Jedním z nich je týdenní poznávací zájezd, který přes svou krátkou dobu zahrnuje velké množštví památek a zajímavostí z obou zemí, a zahrnuje Galileu, jordánskou Petru, koupání v Rudém i Mrtvém moři a samozřejmě také kvalitně strávený čas ve věčném městě Jeruzalém.

Dalším poznávacím zájezdem do Izraele a Jordánska je velký okruh, který má dlouhou historii úspěšně odjetých termínů. Tento zájezd zahrnuje všechno, co stojí za to v Izraeli vidět – dotkne se na libanonských hranic a Golanských výšin na severu, ale také zahrnuje samotný horký jih a možnost (v případě dobré bezpečnostní situace) návštěvy Sinajského polostrova.

Novinkou bude poznávací zájezd (který nejprve odskouším na svých známých), koncipovaný sportovně a turisticky, kterého součástí bude trek po biblické Galilei, výstup na Áronovou horu v Jordánsku a kempování u Mrtvého moře. Jeho důraz bude na přírodu a pohyb, přičemž stranou nepůjdou ani památky a historie.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: